Informacje

Nowe produkty

 • Pokaż:
na stronę
 • Odżywcza maska do włosów zniszczonych i farbowanych. Intensywnie odżywia, nawilża i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy. Łagodzi podrażnienia skóry głowy oraz chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

  Odżywcza maska do włosów zniszczonych i farbowanych. Intensywnie...

  7,07 zł
 • Szampon pomaga utrzymać intensywny kolor na dłużej, jednocześnie pielęgnując i chroniąc włosy przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

  Szampon pomaga utrzymać intensywny kolor na dłużej, jednocześnie...

  19,95 zł
 • Regeneruje , wzmacnia , odżywia i nawilża zniszczone włosy. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

  Regeneruje , wzmacnia , odżywia i nawilża zniszczone włosy. Chroni...

  17,93 zł
 • Odżywka do włosów w kremie z aloesem do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych i osłabionych farbowaniem.  Odżywia, wzmacnia i regeneruje. Dodaje włosom blasku i przywraca elastyczność.

  Odżywka do włosów w kremie z aloesem do pielęgnacji włosów suchych,...

  37,14 zł
 • Szampon oparty na naturalnym ekstrakcie z Aloe Vera przeznaczony do pielęgnacji włosów przesuszonych, łamliwych i osłabionych po zabiegu koloryzacji. Zapobiega szybkiej utracie koloru włosów, nawilża je i chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zapewnia naturalny wygląd i zdrowy połysk. Nie zawiera silikonów.

  Szampon oparty na naturalnym ekstrakcie z Aloe Vera przeznaczony do...

  31,49 zł
 • Szampon do przeznaczony pielęgnacji włosów zniszczonych i farbowanych. Regeneruje, nawilża, odżywia i nadaje włosom witalność. Zawiera w 100% naturalne organiczne oleje otrzymane przez tłoczenie na zimno.  

  Szampon do przeznaczony pielęgnacji włosów zniszczonych i...

  28,88 zł
 • Balsam do włosów zniszczonych, uszkodzonych, suchych i matowych.  Intensywnie odżywia, wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im naturalny, zdrowy połysk i sprężystość.

  Balsam do włosów zniszczonych, uszkodzonych, suchych i matowych....

  29,61 zł
 • Maska wzmacnia, regeneruje i wspaniale odżywia włosy zniszczone, suche i łamiące się, osłabione częstymi zabiegami fryzjerskimi i wymagającymi natychmiastowego ratunku. 

  Maska wzmacnia, regeneruje i wspaniale odżywia włosy zniszczone,...

  34,31 zł
 • Delikatny szampon regenerujący do włosów jasnych, farbowanych blond i rozjaśnianych. Zawiera ekstrakty roślinne, które wzmacniają kolor jasnych włosów i utrzymują ich barwę na dłużej.

  Delikatny szampon regenerujący do włosów jasnych, farbowanych blond...

  21,96 zł
1 - 9 z 36