Informacje

Nowe produkty

 • Pokaż:
na stronę
 • Balsam myjący do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie słabych, zniszczonych, pozbawionych blasku, z tendencją do wypadania. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz likwiduje świąd skóry głowy.

  Balsam myjący do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie...

  27,76 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów cienkich i słabych ze skłonnością do wypadania. Dzięki bogatej formule ziołowej  i zawartości propolisu łopianowego wzmacnia cebulki włosowe, odżywia skórę głowy, hamuje wypadanie włosów. Do codziennego stosowania. 

  Balsam do pielęgnacji włosów cienkich i słabych ze skłonnością do...

  9,75 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów cienkich, pozbawionych witalności i objętości. Przywraca włosom zdrowy naturalny połysk i elastyczność. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie, nadaje włosom lekkość, świeżość i poprawia ich objętość. Zapewnia ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Nie zawiera SLS, parabenów i silikonów. 

  Balsam do pielęgnacji włosów cienkich, pozbawionych witalności i...

  19,51 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów mocno przetłuszczających się, pozbawianych objętości i lekkości. Odbudowuje naturalną równowagę sebum na skórze głowy, odżywia i nawilża włosy. Przywraca włosom naturalny, zdrowy połysk i odbudowuje.

  Balsam do pielęgnacji włosów mocno przetłuszczających się,...

  29,61 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów suchych i szorstkich, zniszczonych, po zabiegach kosmetycznych, Balsam odbudowuje, odżywia i nawilża włosy i skórę głowy. Przywraca włosom zdrowy naturalny połysk i elastyczność. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie.

  Balsam do pielęgnacji włosów suchych i szorstkich, zniszczonych, po...

  29,61 zł
 • Odżywka przeznaczona do pielęgnacji wszystkich typów włosów. Dodaje włosom objętości, odżywia,  a jednocześnie zapewnia im odpowiedni poziom nawilżenia. Włosy są grubsze, gęste i bardziej elastyczne. Ułatwia rozczesywanie.

  Odżywka przeznaczona do pielęgnacji wszystkich typów włosów. Dodaje...

  23,38 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów suchych, szorstkich, łamliwych i zniszczonych. Balsam odbudowuje, odżywia i nawilża włosy i skórę głowy. Przywraca włosom zdrowy naturalny połysk i elastyczność. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie.  

  Balsam do pielęgnacji włosów suchych, szorstkich, łamliwych i...

  29,61 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów suchych i normalnych. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów, dzięki czemu zmniejsza ich łamliwość i eliminuje rozdwajanie. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie. Nie zawiera SLS, parabenów i silikonów. 

  Balsam do pielęgnacji włosów suchych i normalnych. Zapewnia...

  22,87 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów uszkodzonych, po zabiegach kosmetycznych, suchych i łamliwych. Regeneruje i przywraca włosom miękkość i blask. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Ułatwia rozczesywanie i stylizację włosów. Nie obciąża włosów.

  Balsam do pielęgnacji włosów uszkodzonych, po zabiegach...

  19,51 zł
1 - 9 z 128