• Pokaż:
na stronę
 • Balsam myjący do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie słabych, zniszczonych, pozbawionych blasku, z tendencją do wypadania. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz likwiduje świąd skóry głowy.

  Balsam myjący do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie...

  27,55 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów zniszczonych, po zabiegach kosmetycznych, suchych i szorstkich. Balsam odbudowuje, odżywia i nawilża włosy i skórę głowy. Przywraca włosom zdrowy naturalny połysk i elastyczność. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie. Nie zawiera SLS, parabenów i silikonów.

  Balsam do pielęgnacji włosów zniszczonych, po zabiegach...

  10,58 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów cienkich i słabych, pozbawionych objętości. Podnosi włosy u nasady, odżywia i nawilża włosy i skórę głowy. Przywraca włosom zdrowy naturalny połysk i elastyczność. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie. Nie zawiera SLS, parabenów i silikonów.  

  Balsam do pielęgnacji włosów cienkich i słabych, pozbawionych...

  10,58 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów cienkich i słabych ze skłonnością do wypadania. Dzięki bogatej formule ziołowej  i zawartości propolisu łopianowego wzmacnia cebulki włosowe, odżywia skórę głowy, hamuje wypadanie włosów. Do codziennego stosowania. 

  Balsam do pielęgnacji włosów cienkich i słabych ze skłonnością do...

  10,58 zł
 • Odżywka przeznaczona do pielęgnacji wszystkich typów włosów. Dodaje włosom objętości, odżywia,  a jednocześnie zapewnia im odpowiedni poziom nawilżenia. Włosy są grubsze, gęste i bardziej elastyczne. Ułatwia rozczesywanie.

  Odżywka przeznaczona do pielęgnacji wszystkich typów włosów. Dodaje...

  23,38 zł
 • Balsam do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Intensywnie odżywia i nawilża włosy oraz skórę głowy. Nadaje włosom lekkość, elastyczność i naturalny, zdrowy połysk. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie.

  Balsam do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Intensywnie...

  29,61 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów suchych, szorstkich, łamliwych i zniszczonych. Balsam odbudowuje, odżywia i nawilża włosy i skórę głowy. Przywraca włosom zdrowy naturalny połysk i elastyczność. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie.  

  Balsam do pielęgnacji włosów suchych, szorstkich, łamliwych i...

  29,61 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów suchych i normalnych. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia włosów, dzięki czemu zmniejsza ich łamliwość i eliminuje rozdwajanie. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie. Nie zawiera SLS, parabenów i silikonów. 

  Balsam do pielęgnacji włosów suchych i normalnych. Zapewnia...

  23,38 zł
 • Balsam do pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych i szorstkich. Balsam odbudowuje, odżywia i nawilża włosy i skórę głowy. Przywraca włosom zdrowy naturalny połysk i elastyczność. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie. Nie zawiera SLS, parabenów i silikonów. 

  Balsam do pielęgnacji włosów zniszczonych, suchych i szorstkich....

  11,38 zł
1 - 9 z 127